Biberon, That’s Love, Prenatal

1990L

SKU: 660017

Bërë nga tritan modern dhe rezistent. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje. 

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Bërë nga tritan modern dhe rezistent. E sigurt për tu sterilizuar në nxehtësi gjithashtu dhe të lahet në lavastovilje. Me pipë praktike. 480 ml.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,