Biberon gënjeshtar, set 2 copë, That’s Love, Prenatal

960L

SKU: 636482

Biberon gënjeshtar, set 2 copë me hapësira ventilimi i cili ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e acarimit dhe skuqjes.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Biberon gënjeshtar, set 2 copë me hapësira ventilimi i cili ndihmon në mbrojtjen e fytyrës së foshnjës nga shenjat e acarimit dhe skuqjes. Biberoni gënjeshtar “Çuçi” anatomik prej silikoni të butë ndjek formën e qiellzës dhe nuk pengon pozicionimin e gjuhës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,