Bluzë bazike Mango

477L

SKU: 17005771

Bluzë me mëngë të gjata, dizajn bazik dhe me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
Bezhë
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, dizajn bazik dhe me prerje të drejtë, me jakë të rrumbullakët. 96% Viskozë 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë