Bluzë me printe Mango

2793L

SKU: 87035668

Bluzë me rrudha më printe dhe mëngë të shkurtra të fryra.

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me rrudha më printe dhe mëngë të shkurtra të fryra, prerje e shkurtër , jakë e drejtë. 80% Viskoze, 20% Poliamide

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA