Bluzë me jakë sy Cortefiel

1596L

SKU: 6329195

Bluzë me mëngë treçerekëshe me jakë sy

l
m
s
xl
XS
xxl
E bardhe
E bardhe print
E zeze
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë treçerekëshe me jakë sy, me printe, material I butë dhe I rehatshëm. 68% Viskoze 28% Poliester4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë