Bluzë Cortefiel

2490L

SKU: 5682215

Bluzë me mëngë treçerekëshe, me butona dekorative në supe

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë print
Blu e erret
Blu print
E zeze
Gri print
Kaki e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë treçerekëshe jakë të rrumbullakët dhe me butona dekorative në supe, material I lehtë dhe I rehatshëm.,95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë