Bluzë me printe Mango

2495L

SKU: 67037690

Bluzë me printe, jakë V detaj frudë dhe mëngë të hedhur.

l
m
s
xl
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe, jakë V me kopsë, detaj frudë dhe mëngë të hedhur.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë