Bluzë me printe Mango

4193L

SKU: 87035667

Bluzë me rrudha më printe dhe mëngë të shkurtra të fryra.

l
m
s
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me rrudha më printe dhe mëngë të shkurtra të fryra, prerje e shkurtër , jakë e drejtë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA