Bluzë pambuku, Obaibi

1390L

SKU: 683041805

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me disa tonalitete

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me disa tonalitete, me jakë rrethore dhe mbyllje me kopsa. 1% Elastan 9% Poliestër 90% Pambuk. 1% Elastan 9% Poliestër 90% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit