Bluzë pambuku Obaibi

1793L

SKU: 75546554

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me jakë V

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me jakë V, me një xhep në pjesën e përparme dhe me mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë