Brez shtatzanie, Prenatal

2590L

SKU: 537289

Brez i rehtatshëm shtatzanie që lejon veshjen të përshtatet në mënyrë perfekte

l
m
s
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Brez i rehtatshëm shtatzanie që lejon veshjen të përshtatet në mënyrë perfekte, me një mbyllje komode dhe të rregullueshme. 65% Poliestër 24% Poliamid 11% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë