Geta Prenatal

1690L

SKU: 537293

Geta lisho 40 denshe ,relaksuese ne pjesen e kembeve dhe te belit

l
m
s
xl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta lisho 40 denshe ,relaksuese ne pjesen e kembeve dhe te belit ,e perbere nga 92% Poliamide8% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit