Çantë nga linja Bench Go, Carpisa

6300L

SKU: BPA28003941

Çanta nga linja Bench Go nga Carpisa e bërë prej lëkure të vërtetë. Çanta me supe është ideale për mashkullin që dëshiron të mbajë me vete, në mënyrë të sigurt, sende të vogla personale si kuletat, telefonat inteligjentë dhe çelësat. artikujt në mënyrë të rregullt dhe të sigurt.

14X29X20
E zeze
Gri
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çanta nga linja Bench Go nga Carpisa e bërë prej lëkure të vërtetë. Çanta me supe është ideale për mashkullin që dëshiron të mbajë me vete, në mënyrë të sigurt, sende të vogla personale si kuletat, telefonat inteligjentë dhe çelësat. artikujt në mënyrë të rregullt dhe të sigurt.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit