• Carpisa

Çantë biznesi, Carpisa

3500L

SKU: BT785204C00

Çantë biznesi për meshkuj e linjës Landon Go, me dy rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme

12X42X31
Blu
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë biznesi për meshkuj e linjës Landon Go, me dy rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme, me mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

, ,

Sipas sezonit