Çantë dore Mango

2093L

SKU: 87042524

Çantë e vogël dore

99
E kuqerremte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore me dy mbajtëse të shkurtra me një detaj lidhjeje dhe një rrip të gjatë që mund të hiqet; mbyllje me magnet. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA