Çantë e vogël Parfois

2790L

SKU: 189852

Çantë e vogël supi me rrip gjysëm zinxhir dhe gjysëm efekt lëkurë

s
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi me rrip gjysëm zinxhir dhe gjysëm efekt lëkurë, mbyllje me zinxhir dhe me tegela100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë