Çantë kashte Parfois

SKU: 186796

Çantë kashte me kapak dhe rrip me kontrast

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë kashte me kapak dhe rrip të gjatë të shkeputshëm , me gjatësi të rregullueshme me kontrast . 86% Kashte,7% Poliwster,7% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë