Çantë kashte Parfois

1090L

SKU: 189367

Çantë kashte me xhufka të varura dhe rripa të dyfishtë

m
Bezhë
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë kashte me xhufka të varura dhe rripa të dyfishtë. 95% Lino,5% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë