Çantë kozmetike Mango

1813L

SKU: 87061013

Çantë kozmetike me tegela

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e madhe kozmetike, dizajn me tegela, mbyllje me zinxhir dhe xhepa te jashtëm e të brendshëm. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA