Çantë najloni Parfois

1990L

SKU: 188311

Çantë me teksturë najloni dhe me disa xhepa të jashtëm

s
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë çrossbody me teksturë najloni, me disa xhepa të jashtëm me zinxhir dhe me rrip me gjatësi të rregullueshme,100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë