Çantë shpine, Carpisa

5900L

SKU: BTB66708543

Çantë shpine, nga linja Frida prej najloni me futje lëkure artificiale.
Produkti është i frymëzuar nga bota “sportive”/praktike duke qenë njëkohësisht elegant dhe trend. Modeli është shumë i gjerë dhe është i pajisur me:
-Tre xhepa të brendshëm, njëri me zinxhir
-Gjashtë xhepa të jashtëm
-Rripat e rregullueshëm të shpatullave
-Grep i jashtëm metalik për ngjitjen e unazave të çelësave ose sharmave.

E zeze
Jeshile e erret
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Najlon 100 % , Permasat:12X26X36

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë