Çantë supi Mango

SKU: 87060566

Çantë efekte lëkurë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi efekte lëkurë krokodili, me rripe te gjatë, me zinxhire ne pjesen e siperme. 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA