Çantë supi Mango

SKU: 87092014

Çantë e vogël supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël supi me ndarje të brendshme me zinxhir, me rrip të gjatl me gjatësi të rregullueshme. Dizajn me teksturë lëkure me efekt krokodili. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA