Çantë udhëtimi, Carpisa

4200L

SKU: VVA16105941

Çantë e përshtatshme për udhëtime me disa xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir

Blu e errët
E zeze
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë e përshtatshme për udhëtime me disa xhepa në pjesën e jashtme dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 20x28x28cm. 100% Poliestwr

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,