Çorape, set 2 copë Prenatal

SKU: 677095

2 palë çorape pambuku për djem

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë çorape pambuku për djem me toalitete të ndryshme. 72% Pambuk 26% Poliamid 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë