Çorape, set 5 (palë) Okaidi

SKU: 76629138

5 palë çorape të gjata për vajza

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

5 palë çorape të gjata për vajza, me printe me zemra. 73% Pambuk 3% Elastan 1% Fibër metalike 22% Poliamid 1% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë