Çorape 2 palë, Prenatal

SKU: 677097

2 palë çorape për vajza

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë çorape për vajza me tonalitete të ndryshme. 72% Pambuk 26% Poliamid 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë