Çorape me thurje dhe fjongo, Prenatal

1690L

SKU: 609497

Çorape të ngrohta me thurje dhe fjongo.

0-3 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çorape të ngrohta me thurje dhe fjongo.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë