Çorape, set (2palë) Prenatal

SKU: 593801

2 palë çorape me dizajne të ndryshme dhe të kthyera në kyçe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë çorapesh të kthyera në kyçe, dizajne të ndryshme: një palë të bardha bazike dhe një palë të vijëzuara. 80% Pambuk, 15% Poliamid, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit