Fiksuese Biberoni, That’s Love, Prenatal

590L

SKU: 637191

Mbajtës praktik i biberonit. Në silikoni të butë dhe higjienik.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Mbajtës praktik i biberonit. Në silikoni të butë dhe higjienik.Lehtë për tu larë. Bërë nga silikoni delikat, i përshtatet qafës së foshnjës tuaj.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,