Fund me printe Mango

3990L

SKU: 17073789

Fund I gjatë me printe florale dhe çarje anësore

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fund I gjatë me printe florale dhe çarje anësore, me një nyje të lidhur tek beli dhe me rrudha. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë