Fustan xhins Okaidi

2245L

SKU: 7558991

Fustan i shkurtër xhins, me mëngë të gjata, me mbyllje me kopsa dhe me rrip tek pjesa e belit

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër xhins, me mëngë të gjata, me mbyllje me kopsa dhe me rrip tek pjesa e belit, me disa xhepa në pjesën e përparme dhe të pasme dhe me jakë klasike V. 2% Elastan 22% Poliestër 76% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë