Geta Prenatal

SKU: 537295

Geta lisho 80 denshe ,relaksuese ne pjesen e kembeve dhe te belit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta lisho 80 denshe ,relaksuese ne pjesen e kembeve dhe te belit ,e perbere nga 50% Pambuk35% Poliamide15% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit