Geta Okaidi

990L

SKU: 937318051

Geta Nylon

10/12 Vjec
2/3 Vjec
4/6 Vjec
7/9 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Aksesore per vajza. Perberje e bute prej material poliamidi dhe elastant. Te lehta per tu veshur. Mase jo te shenuar. E disponueshme ne masa te ndryshme.,96% Poliamid, 4% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit