Geta me pika Obaibi

990L

SKU: 608978001

Geta me mikrofibër jo transparente

12/18 Muaj
23/36 Muaj
3/6 Muaj
6/12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta me material të butë dhe jo të tejdukshëm, dizajn me printe pikash dhe me shirit beli të sheshtë. 20% Elastan, 80% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit