Geta Okaidi

SKU: 75867800

Geta te holla per vajza me mikrofiber.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta per vajza. Te holla mikrofiber, elastante. Plotesishte elastike per te mos krijuar shtrengim. Masa jo e dukshme.,93% Poliamide, 7% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë