Geta të thjeshta Obaibi, Obaibi

590L

SKU: 80564800

Geta të thjeshta për bebe vajzë me material të rehatshëm, elastik e të butë prej mikrofibre dhe dhe shirit beli për suport.

12/18 Muaj
23/36 Muaj
3-6 Muaj
6/12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Geta me mikrofibër. 87% Poliamidë 13% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit