Kanatjere e shkurtër Activewear Mango

1495L

SKU: 87095639

Kanatjere sportive me rripa të trashë

l
m
s
blu
E zeze
gri
Kafe pastel
Lejla
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kanatjere sportive me prerje të shkurtër, me jakë rrethore dhe rripa të trashë. Material elastik me pak mbushje në pjesën e reçipetave dhe me tegela vertikalë. 90% Poliamid, 10% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

BLU, KAFE, LEJLA

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi