Kapuç pambuku, Prenatal

SKU: 670905

Kapuç për bebe, pambuk i butë. Me dizenjo yjesh të vogla.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Kapuç për bebe, pambuk i butë. I domosdoshëm në çdo stinë.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,