Karrocë Pegperego Prenatal

SKU: 661208

Karroca e aprovuar që nga lindja deri në 17 kg, e lehtë dhe kompakte, me mbyllje automatike është projektuar dhe prodhuar në Itali.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Karroca e aprovuar që nga lindja deri në 17 kg, e lehtë dhe kompakte, me mbyllje automatike është projektuar dhe prodhuar tërësisht në Itali. Mbyllet me njërën dorë gjithashtu mbyllet vetvetiu me një mbyllje automatike dhe kompakte.
Dimensionet e hapura: 51.5x89x106.5 cm
Dimensionet e mbyllura: 41×62 cm
Pesha: 6.4 kg

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit