Këmishë Mango

2394L

SKU: 17083778

Këmishë me mëngë të gjata, prerje e drejtë

l
m
s
XS
E bardhe
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë me mëngë të gjata, prerje e drejtë, me jakë të kthyer me fruda dhe lidhëse ,72% Pambuk 28% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë