Këmishë pambuku Mango

SKU: 17294045

Këmishë bazike me mëngë të gjata, jakë klasike dhe mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Këmishë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë klasike, dizajn bazik dhe mbyllje me butona. 54% Pambuk, 43% Poliamid, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë