Këmishë pambuku Cortefiel

3495L

SKU: 1192883

Këmishë pambuku medetaje të vogla, me dy tonalitete

l
m
s
xl
xxl
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Këmishë pambuku medetaje të vogla, me dy tonalitete, mbyllje me kopsa dhe me jakë klasike V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë