Këmishë pambuku, Prenatal

1250L

SKU: 690672

Këmishë pambuku për vajza me mëngë të shkurtra

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Këmishë pambuku për vajza me mëngë të shkurtra, mbyllje me kopsa, me jakë rrethore dhe me printe me kuadrata. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë