Këpucë stileto lëkurë Loucette, ALDO

3000L

SKU: 13439399

Këpucë stileto lëkurë, me majë të hollë dhe takë katrore.

37.5
38
39
40
41
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Këpucë stileto lëkurë, me majë të hollë dhe takë katrore. Taka 9.5cm.100% Lëkurë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë