Kuti për orë e linjës Barrie Go, Carpisa

5600L

SKU: ORA29502941

Kuti për orët e linjës Barrie Go nga Carpisa. Aksesori për meshkuj, i përsosur edhe si ide dhuratë. Kutia e orës ndjek një stil elegant dhe thelbësor dhe mund të përmbajë 4 orë të ndara në ndarje të veçanta.

5X23X17
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Kuti për orët e linjës Barrie Go nga Carpisa. Aksesori për meshkuj, i përsosur edhe si ide dhuratë. Kutia e orës ndjek një stil elegant dhe thelbësor dhe mund të përmbajë 4 orë të ndara në ndarje të veçanta.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit