Mbajtëse kartash Mango

903L

SKU: 87084043

Mbajtëse kartash me një xhep

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Mbajtëse kartash me disa hapje dhe me një xhep me zinxhir. 50% Pambuk, 50% Pambuk i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA