Organizues Udhetimi Carpisa

800L

SKU: VB772605C00

Organizues Udhetimi

26*34.5*1
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Organizues I cantave te udhetimit eshte nje model me madhesi te mesme te bere nga poliesteri me nje zinxhir te rehatshem perpara Nje aksesor ideal per ruajtjen e sendeve tuaja te udhetimit per te mbajtur ne valixhen tuaj dhe perdorni kur eshte e nevojshme 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit