Oturak + reduktues tualeti, OK BABY, Prenatal

3390L

SKU: 108817538

Oturak për fëmijë, me kapak që mbyllet. Pjesa lart mund të shkëputet dhe të përdoret edhe si reduktues tualeti.

U
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Oturak për fëmijë, me kapak që mbyllet. Pjesa lart mund të shkëputet dhe të përdoret edhe si reduktues tualeti.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,