Uturak, OkBaby, Prenatal

3290L

SKU: 522044

Uturak me ulëse ergonomike dhe të rehatshme.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Uturak me ulëse ergonomike dhe të rehatshme, jesa e përparme është e lëvizshme për pastrim të lehtë; uturaku është i pajisur me një kapak për të lehtësuar transportin

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,